OlfinCar PartnerOlfinCar PARTNER - pro Vás to nejlepší!

Přihlášení k účtu

Máte autorizační kód?

Registrace do OlfinCar Partner
  • OlfinCar Partner

Registrací i příhlášením dáváte souhlas se ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Konkrétně souhlasíte s tím, že si uložíme Vaše osobní údaje odeslané ve formuláři. Tyto údaje potřebujeme k personalizaci obsahu. Budeme monitorovat Vaše chování na webu, evidujeme a ukládáme Vaše poptávky k tomu, abychom Vám mohli nabízet jen ty nejlepší produkty a služby, které Vás budou zajímat. V případě výhodné nabídky Vás upozorníme emailem s upozorněním na tuto nabídku. Odběr těchto emailů můžete kdykoliv zrušit.

Jak to funguje?

OlfinCar Partner je unikátní portál pro zájemce o vozy Volkswagen a ŠKODA od autorizovaného prodejce Olfin Car, s.r.o. Jedinečnost spočívá v tom, že veškeré nabídky, které na webu uvidíte, jsou určeny pouze a přesně pro Vás! Můžete si tak být jistí, že pokud si poptáte jakýkoliv vůz, můžete očekávat cenu nebo měsíční splátku právě takovou, kterou na internetu vidíte. Abychom tohoto mohli dosáhnout, potřebujeme od Vás nějaké osobní údaje, které potřebujeme zpracovat podle právních zásad. Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout nabídky přesně pro Vás!


1. Registrace

Registrace je prvním krokem ke vstupu do OlfinCar PARTNER. Během registrace musíte vyplnit základní informace, díky kterým budeme schopni personalizovat obsah přímo pro Vás. Zejména důležité je uvézt Vaše IČO (pokud IČO vlastníte). Registrace Vám nezabere více než minutu. Opět se můžete spolehnout na bezpečné a šetrné zacházení s Vašimi osobními údaji.


2. Schválení a aktivace účtu

Po odeslání registračního formuláře Vás naši zaměstnanci osobně prověří a Váš přístup schválí. V tu chvíli Vám na zadaný email přijde autorizační kód, který Vám poslouží pro první přihlášení do portálu. Použítím autorizačního kódu dojde k aktivaci Vašeho účtu. Budete přesměrování na stránku s nastavením Vašeho účtu, kde máte možnost vyplnit další údaje.


4. Personalizovaný obsah

Po úspěšné registraci a aktivaci Vašeho účtu už jen velmi jednodušše prohlížíte nejlepší nabídky, porovnáváte slevové bonusy a vybíráte si pro sebe to nejlepší! A vědomí toho, že vše co vidíte je určeno pouze pro Vás, je skvělé a transparentní. Nemusíte se bát žádných nemilých překvapení


5. Poptávky

Celý systém funguje na principu nezávazných poptávek. Vyberete si svoji značku, oblíbených model a konkrétní auto s pro Vás nejvýhodnější nabídkou. Poté už jednoduše přímo u této nabídky napíšete text poptávky, která je odeslána formou chatu. Poptávky nezpracovává žádný automatizovaný robot, ale konkrétní prodejce, který bere v potaz Vaše potřeby a v případě nutnosti Vám poradí s výběrem vhodnějšího vozu nebo výhodnější varianty financování.


6. Osobní kontakt

Máte jistotu, že vždy budete jednat s člověkem, nikoli s automatizovanými programy. Poté, co si vyberete svůj vysněný vůz a odešlete nezávaznou poptávku, Vás bude konktatovat jeden z našich prodejců a celý obchod dotáhnete společně ke šťastnému konci.OlfinCar PartnerCelý tým Olfin Car Vám přeje potěšení z pořízení si Vašeho vysněného vozu!

arrow